کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / ارزانترين متانول صادراتی را از کجا می توان تهیه کرد؟

ارزانترين متانول صادراتی را از کجا می توان تهیه کرد؟

متانول نوعی الکل است با فرمولاسیون ساده که این محصول از مونوکسید کربن و هیدروژن تولید می شود. این محصول به عنوان ضد یخ، حلال و سوخت مورد استفاده قرار می گیرد. این الکل بدون رنگ و بدون بو می باشد و جزء یکی از ماده های اصلی در صنایع شیمیایی به شمار می رود. امروزه مراکز زیادی با استفاده از این محصول تولیدات خود را رونق بخشیده اند و توانسته اند میزان تولید خود را افزایش دهند. بهترین مکان برای خرید ارزانترين متانول صادراتی کارخانه ها می باشند. فروش متانول تبریز با قیمت های مناسبی توسط نمایندگی ها انجام می شود. 

ارزانترين متانول صادراتی را از کجا می توان تهیه کرد؟

تولید کنندگان متانول صادراتی در کشور

تولید کنندگان متانول صادراتی در کشورایران از جمله کشور هایی می باشد که در زمینه تولید این گونه محصولات فعالیت می کند. با بالا رفتن میزان تقاضای مشتریان روزانه به تعداد تولید کنندگان متانول افزوده می شود. برخی از این مراکز محصولاتشان به خاطر مرغوبیتی که دارند برای دیگر کشور ها هم صادر می شوند. 

تولید کنندگان برای به دست آوردن محصولی با کیفیت باید استاندارد های تولید را رعایت کرده و از بهترین مواد و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده کنند تا بتوانند متانولی عالی را تهیه و به دیگر کشور ها صادر نمایند.

قیمت روز متانول صادراتی در بازار ایران

قیمت روز متانول صادراتی در بازار ایراندر بازار های ایران هم مانند دیگر کشور ها به خاطر وجود تورم قیمت ها نوسانات زیادی داشته اند و به خاطر وجود شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه روزانه شاهد تغییر قیمت ها خواهیم بود. قیمت متانول نیز شاهد این تغییر نرخ ها بوده است.

قیمت روز متانول را می توانید از مراکز فروش بپرسید و یا در سایت های اینترنتی مشاهده کنید و سپس خرید خود را انجام دهید. قیمت این محصول را تولید کننده براساس نکاتی مانند: 

  • مواد مصرفی
  • نحوه تولید
  • درجه کیفی

قیمت گذاری را انجام می دهند. 

شرکت های صادر کننده متانول در تهران

شرکت های صادر کننده متانول در تهرانبسیاری از کشور های خارجی خواهان این محصول ایرانی با کیفیت هستند از این رو تعدادی از شرکت های بازرگانی موجود در تهران به فکر صادر کردن آنها افتاده اند. شرکت های صادر کننده سفارشات را باید به موقع و صحیح سالم تحویل مراکز خارجی بدهند.

آنها برای انجام درست و تحویل به موقع سفارش باید از وسیله نقلیه ای استفاده نمایند که استاندارد های لازم را داشته باشد و محلول را در برابر آفتاب و باران محافظت کند. خریداران خارجی قبل از تهیه عمده ابتدا آنالیز متانول را انجام می دهند تا از درجه کیفی آن مطلع و مطمئن شوند. 

خریدار متانول صادراتی با بالاترین کیفیت

خریدار متانول صادراتی با بالاترین کیفیتخریدار متانول با مراجعه به کارخانه ها و نمایندگی ها می تواند بهترین نمونه ها را دریافت کند. نحوه خرید متانول از کارخانه ها به این گونه است که می توانید حضوری به مراکز رفته و نمونه ها را دیده و خرید کنید و یا می توانید به سایت ها مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

آنها فروش الکل صنعتی را با درجه های کیفی بسیار بالا انجام می دهند. شرکت های بازرگانی نیز صادرات این محلول ها را به دیگر کشور ها به عهده دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

پتروشیمی

قیمت الکل متانول شیراز شفاف

قیمت الکل متانول شیراز که به صورت شفاف و دارای خلوص ۹۹ درصد (تحویل پتروشیمی) …

پاسخی بگذارید