کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / بزرگترين توليدکننده متانول در تهران

بزرگترين توليدکننده متانول در تهران

متانول ساده ترین نوع الکل محسوب می شود که با فرمول شیمیایی شناخته می شود و در زمان سوختن شعله آن بدون رنگ می باشد. در تهران تولید کنندگان بزرگی فعالیت می کنند و برای صنایع مختلف انواع گوناگونی از این کالا را تولید می کنند. این محصول جزء یکی از صنایع مهم کشورمان به حساب می آید که دارای دو ماده مهم منواکسید کربن و هیدروژن می باشد. بزرگترين توليدکننده متانول از بهترین مواد اولیه برای تولید این فرآورده مهم استفاده می کند.

بزرگترين توليدکننده متانول در تهران

لیست تامین کنندگان عمده متانول در ایران

لیست تامین کنندگان عمده متانول در ایرانلیست تامین کنندگان متانول عمده در وبلاگ و اینترنت قابل مشاهده می باشد. در ایران شرکت های بزرگ تلاش می کنند تا از این ماده فرآورده هایی را به دست آورند که بتواند جایگزین مناسبی برای برخی از سوخت های شیمیایی باشد.

مصرف متانول بیشتر در صنایع خودرو سازی می باشد، چون از آن برای سوخت ماشین و ضد یخ استفاده می کنند. تولید کنندگان این کالا لیست هایی را تهیه می کنند که تمام مشخصات و کاربرد های محصول در آن مشاهده می شود.

بزرگترین خط تولید متانول در کشور

بزرگترین خط تولید متانول در کشوربزرگترین خط تولید متانول در چند شهر صنعتی ایران می باشد، که هر ساله چندین هزار لیتر از این محصول را تولید و به اکثر نقاط کشور ارسال می کند. متانول از واکنش متان که در گازهای طبیعی موجود است به دست می آید.

ظرفیت تولید متانول بستگی به سفارش شرکت ها و کارخانه جات دارد، چون اغلب مصرف کنندگان این کالا شرکت های بزرگ صنعتی می باشند که برای موارد خاصی از این محصول استفاده می کنند.

خرید مستقیم متانول از پتروشیمی

خرید مستقیم متانول از پتروشیمیبرخی از مصرف کنندگان کالا را به صورت جزئی خریداری می کنند، بنابراین برای تهیه کردن آن به کارخانه های پتروشیمی رفته و محصول را به طور مستقیم دریافت می نمایند.

تولیدکننده متانول از این فرآورده برای ساخت پلاستیک، رنگ و مواد منفجره استفاده می کند. خرید متانول به گونه های مختلفی انجام می گیرد که مصرف کنندگان برای کوتاه شدن زمان ارسال از روش های اینترنتی استفاده می کنند. برای صادرات متانول باید پیشرفته ترین سیستم های روز را به کار بگیریم.

قیمت متانول در واحد های تولیدی

قیمت متانول در واحد های تولیدیدر واحد های تولیدی قیمت متانول بسیار با صرفه تر می باشد، چون دست واسطه و دلال در کار نیست. متانول در بین سوخت های دیگر به سوخت پاک معروف است و رواج زیادی در بین مصرف کنندگان دارد.

قیمت این کالا هر روز در حال نوسان می باشد، چون نرخ ارز هزینه ها را دچار تحول می کند. برند های معروف از قیمت بالاتری برخوردار هستند. فروش متانول در بازار های داخلی و خارجی بسیار چشمگیر بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

الکل متانول

خریدار متانول صنعتی سفید در بشکه

خریدار متانول صنعتی سفید که می خواهد آن را در بشکه های ۲۲۰ لیتری خرید …

پاسخی بگذارید