کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / خرید الکل صنعتی متانول بازار ایران

خرید الکل صنعتی متانول بازار ایران

همزمان با افزایش ظرفیت تولید الکل متانول در کشورهای تولید کننده، ایران نیز وارد عرصه رقابت شده و با افزایش تولید و دستور کارهای رائه شده، خرید الکل صنعتی متانول از بازارهای ایران را تسهیل خواهد داد و همچنان برای پیشرو بودن در صادرات این محصول تلاش خواهد کرد.

الکل صنعتی متانول

الکل متانول از به هم پیوستن چهار هیدروژن ، یک کربن و یک اکسیژن به وجود می آید و با نماد علمی CH3OH نشان داده می شود.
این ماده سمی و غیر نوشیدنی است و دارای کاربردهای فراوانی در صنعت می باشد و برای غیر شرب نمودن اتانول نیز از الکل صنعتی متانول استفاده می شود .
حتی مشتقات الکل متانول مانند اسید استیک، فرمالدئید، دی متیل اتر ( DME ) و متیل ترشیاری بوتیل اتر ( MTBE ) نیز کاربردهای فراوانی در صنایع جهان دارند.

متانول بازار ایران

متانول از خوراک های مختلفی مانند گاز طبیعی یا متان، ال پی جی ( پروپان یا بوتان )، میعانات گازی یا نفتا نفت خام و زغال سنگ تولید می شود و بسته به نوع خوراک قیمت تمام شده محصول نیز متفاوت خواهد بود.
با توجه به افزایش تولید متانول منطقی است واحدی که قیمت تمام شده ارزانتری دارد در بازار ایران و برای تعمین مواد اولیه تولید کننده های داخلی ماندگار شود که این یک مزیت محسوب می شود.
با توجه به سرمایه گذاری های صورت گرفته در صنایع پتروشیمی ایران و رشد مصرف متانول در دنیا، آینده روشنی در انتظار صادرات این ماده استراتژیک خواهد بود.
همچنین بهره بردای از ۱۸ طرح پتروشیمی تا پیان سال ۹۹ خود گواه این خواهد بود که تحریم ها نمی تواند ایران را به انزوا بکشاند.

خرید

خرید الکل صنعتی متانول

شرکت کیمیا شیمی رازی فعالیت خود را در زمینه عرضه محصولات شیمیایی با کیفیت و برند جهانی آغاز کرده است و نهایت تلاش خود را برای عرضه مرغوبترین درجه از محصولات از جمله متانول صنعتی و مناسبترین قیمت های رقابتی به کار گرفته است.
برآن شدیم گامی تاثیرگزار برداریم و صفر تا صد عرضه متانول بازار ایران را برعهده بگیریم تا این ماده اساسی به سراسر دنیا صادر شده و تولید کنندگان داخلی وابسته به صنایع پتروشیمی نیز خرید موفقی داشته باشند.

انواع بسته بندی متانول
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

پتروشیمی

قیمت الکل متانول شیراز شفاف

قیمت الکل متانول شیراز که به صورت شفاف و دارای خلوص ۹۹ درصد (تحویل پتروشیمی) …