کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول آزمایشگاهی / خرید متانول آزمایشگاهی با کمترین قیمت

خرید متانول آزمایشگاهی با کمترین قیمت

خرید متانول توسط شرکت های خاصی در کشور صورت می گیرد. اتانول همان متیل الکل بوده که در دما و فشار استاندارد به صورت مایع بی رنگ می باشد. این فرآورده از زغال سنگ و گاز طبیعی حاصل می گردد. این تولیدی به طور معمول در بیشتر صنایع به عنوان مواد اولیه شیمیایی به کار برده می شود. این مایع از مشتقات نفت نیز می تواند باشد. متیل الکل به نوعی ماده ای سمی بوده که به عنوان ماده واسطه در سنتز های شیمیایی به کار برده می شود.

خرید متانول آزمایشگاهی با کمترین قیمت

قیمت روز متانول صنعتی در بازار تهران

قیمت روز متانول صنعتی در بازار تهرانقیمت روز متانول صنعتی در بازار تهران در نمایندگی های فروش موجود در این شهر قید شده است. مصرف  کنندگان در صورت مایل بودن می توانند به این مراکز مراجعه نموده و قیمت ها را به دست آورند.

طبق مطالعات صورت گرفته در مورد متانول بیشترین کاربرد این محصول در تهیه فرمالدئید بوده است. این فرآورده برای تولید چسب و مهر و موم نیز کاربرد دارد. در صنعت کشاورزی نیز از این ترکیب استفاده می گردد. 

متانول شیراز نیز نوع دیگری از این فرآورده در سطح بازار بوده که خریداران خود را دارا می باشد. متانول به نوعی اکسید کننده و کاهنده نیز می تواند باشد. در صنعت از این محصول به عنوان حلال استفاده می کنند.

نمایندگی عرضه متانول آزمایشگاهی در تبریز

نمایندگی عرضه متانول آزمایشگاهی در تبریزنمایندگی عرضه متانول آزمایشگاهی در تبریز این محصول را به خریداران عرضه می کند؛ که در آزمایشگاه برای انجام آزمایش های متعددی مورد استفاده محققان قرار می گیرد. قیمت متانول در سایت های فروش این محصولات درج شده است.

از این محصول در صنعت رنگ سازی و پوششی نیز استفاده می شود. در عوامل آب آشامیدنی نیز به کار برده می شود. مشتریان در صورت نیاز داشتن به این محصول می توانند به صورت تلفنی نیز این محصول را سفارش بدهند. در محصولات خشک شویی و ظرف شویی نیز به کار برده می شود.

برند های عرضه کننده متانول آزمایشگاهی

برند های عرضه کننده متانول آزمایشگاهیبرند های عرضه کننده متانول در سطح کشور متنوع بوده است. متانول پتروشیمی در سطح کشور کار کرد خاص خود را دارا می باشد. که توسط این شرکت ها از بازار فراهم می گردد. 

قرص متانول در سطح بازار خریداران خود را دارا می باشد. که برای برطرف نمودن نیاز های خود این متانول را خرید می کنند.

خرید متانول خالص به صورت فله

خرید متانول خالص به صورت فلهخرید متانول به صورت فله ای نیز یکی دیگر از روش های به دست آوردن این محصول بوده است. آنالیز متانول با تجهیزات خاصی صورت می گیرد. نحوه خرید متانول با روش های خاصی از بازار صورت می گیرد. یکی از روشهای راحت خرید متانول خرید کردن به صورت آنلاین بوده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

پاسخی بگذارید