کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / فروشندگان متانول ارزان در اصفهان

فروشندگان متانول ارزان در اصفهان

متانول ساده ترین الکل است که بسیار فرار است و نقطه ذوب و جوش پایینی دارد. این الکل رنگ ندارد و فرمول آن CH3OH است که از اکسایش ساده ترین آلکان به نام متان با فرمول مولکولی CH4 به دست آمده است. این الکل به نام های مختلف متیل الکل و الکل متیلیک و الکل چوب شناخته می شود  کاربرد های مختلفی دارد. از جمله این کاربرد ها می توانیم به سوخت پاک و تولید فرمالدئید و تولید رزین و استیک اسید و پلی متیل متاکریلیت اشاره کنیم. متانول همچنین با بنزین برای سوخت مخلوط می شود. با پرسش از فروشندگان متانول و جست و جو در سایت های مربوطه می توانید کاربرد های دیگر آن را مشاهده کنید. ایران در زمینه متانول پتروشیمی بسیار فعال است. 

فروشندگان متانول ارزان در اصفهان

فروش متانول به صورت فله

فروش متانول به صورت فلهمتانول به صورت قرص و فله ای در بازار عرضه می شود. شما با مراجعه به مراکز فروش و سایت ها معتبر می توانید خرید خود را انجام دهید قبل از خرید می توانید قیمت ها را مشاهده کنید و بهترین را انتخاب کنید. 

قیمت هر لیتر متانول در ایران

قیمت هر لیتر متانول در ایران قیمت متانول با توجه به عواملی مانند شرکت تولید کننده و مرکز عرضه کننده متفاوت خواهد بود، البته از اثر نوسانات ارزی نیز نمی توان غافل شد. اگر شما قصد خرید متانول را دارید باید توجه داشته باشید که این الکل را به صورت قرص هم می توانید خریداری نمایید. قرص متانول کاربرد های متفاوت تری نسبت به نوع دیگرش دارد و شما با جست و جو در اینترنت می توانید کاربرد هایش را مطالعه نمایید. متانول شیراز از معروف ترین های این الکل است و قیمتش تا حدودی با بقیه شان متفاوت است. شما به راحتی می توانید قیمت های انواع متانول را در سایت های معتبر مشاهده نمایید. 

فروشندگان متانول عمده

فروشندگان متانول عمده متانول همانطور که گفته شد کاربرد های زیادی دارد و در صنایع مختلف به مقدار های بسیار زیاد نیاز هستند بنابراین قیمت خرید آن بسیار مهم است. فروشندگان زیادی در زمینه فروش متانول به صورت عمده فعالیت می کنند که خریداران می توانند به آن ها مراجعه کنند و خرید خود را انجام دهند، ساده ترین راه برای خرید این الکل مراجعه به سایت ها و صفحات مجازی معتبر است که خریدی سریع و راحت را برای شما به ارمغان می آورد. 

خرید متانول ارزان در اصفهان

خرید متانول ارزان در اصفهانبا توجه به شرایط اقتصادی امروزه، تمامی مردم به دنبال خرید بهترین ها با قیمتی ارزان هستند و این شرایط برای خرید همه چیز صدق می کند. خریدارانی که قصد خرید متانول دارند و در اصفهان زندگی می کنند می توانند به راحتی متانول ارزان را از ما تهیه کنند. شرکت پترو رازی ارزان ترین متانول را به دست مشتریان گرامی می سپارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

پتروشیمی

قیمت الکل متانول شیراز شفاف

قیمت الکل متانول شیراز که به صورت شفاف و دارای خلوص ۹۹ درصد (تحویل پتروشیمی) …

پاسخی بگذارید