کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / فروش ويژه متانول صادراتی با قیمتی استثنایی

فروش ويژه متانول صادراتی با قیمتی استثنایی

متانول یکی از ساده ترین نوع الکل ها به شمار می رود که توسط فعالیت های بی هوازی باکتری های مختلفی ایجاد می شود، از این ماده بیشتر در تولید مواد اولیه صنایع مختلف بهره می برند، فروش ويژه متانول صادراتی با کیفیتی عالی و قیمتی استثنایی توسط توسط شرکت های تامین کننده و تولید کنندگان اصلی به کشورهایی نظیر عراق و ترکیه انجام می شود، البته صادرات این محصول به کشورهای دیگر به خاطر حساسیت بالایی که این مواد دارند دقت و توجه زیادی می طلبد زیرا کوچکترین بی دقتی سبب بروز خسارت های جانی و مالی بسیاری خواهد شد.

فروش ويژه متانول صادراتی با قیمتی استثنایی

مرکز فروش متانول صادراتی در تهران

مرکز فروش متانول صادراتی در تهراناز طریق مرکز فروش متانول صادراتی در تهران می توانید با کیفیت ترین متالول مورد نظر خود را با نازل ترین قیمت ممکن خریداری نمایید.

جهت اطلاع از قیمت متانول در بازارهای داخلی و خارجی می توانید از طریق بازگانی های مواد شیمیایی و یا تولید کنندگان اصلی به صورت حضوری و یا آنلاین اقدام نمایید‌.

فروش متانول شیراز با قیمت هایی استثنایی توسط بازرگانی ها و شرکت های تولیدی مواد شیمیایی با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت انجام می گیرد.

متانول صادراتی در کجا تولید می شود؟

متانول صادراتی در کجا تولید می شود؟متانول صادراتی معمولا توسط برخی پالایشگاه های پتروشیمی که اغلب در بنادر جنوبی ایران مستقر هستند تولید می شود.

از متانول پتروشیمی در صنایع پتروشیمی و سایر صنایع دیگر که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت استفاده فراوانی می شود:

  • در تولید فرمالدئیدها
  • تولید رزین ملامین جهت تهیه ظروف و کلید و پریز
  • تولید چسب های صنعتی
  • استفاده به عنوان استات سلولز در صنعت نساجی
  • افزایش زمان سوخت بنزین
  • جایگزینی مناسب جهت سوخت های دیزلی است.
  • در تولید اتیلن و پروپلین که مواد اولیه برخی صنایع است استفاده می شود.

قیمت متانول صادراتی در بازار ایران

قیمت متانول صادراتی در بازار ایرانقیمت متانول صادراتی در بازار ایران با توجه به قیمت ارز، شیوه خرید و همچنین بازار عرضه و تقاضای محصول مورد نظر تعیین می گردد.

متانول آزمایشگاهی با نام هایی نظیر متیل الکل، الکل چوب و متیل هیدرات شناخته می شود، که درجه سمیت آن از سایر الکل ها بسیار بالاتر می باشد.

از متیل آزمایشگاهی در جهت حلال ها، ضدیخ و سوخت موتورهای احتراقی استفاده می شود.

فروش متانول با قیمتی ارزان در سراسر کشور

فروش متانول با قیمتی ارزان در سراسر کشورفروش متانول اصل و با کیفیت توسط بازرگانی ها و وارد کنندگان اصلی به صورت عمده و بدون واسطه با قیمتی ارزان در سراسر کشور انجام می گیرد.

به منظور حصول اطمینان از خرید متانول اصل، توجه به خصوصیات ظاهری و شیمیایی محصول مورد نظر حائز اهمیت می باشد از این رو قصد داریم تا در رابطه با برخی خصوصیات این ماده با شما گفتگو نماییم.

  • متانول ظاهر شفاف و بی رنگی دارد و ماده ای فرار است.
  • به شدت اشتعال پذیر بوده و در برابر اکسیدکننده هایی نظیر پراکسید هیدروژن و سدیم تولید حرارت کرده و سبب انفجار خواهد شد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

پتروشیمی

قیمت الکل متانول شیراز شفاف

قیمت الکل متانول شیراز که به صورت شفاف و دارای خلوص ۹۹ درصد (تحویل پتروشیمی) …

پاسخی بگذارید