کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / قیمت عمده خرید متانول از تولیدی

قیمت عمده خرید متانول از تولیدی

متانول یا متیل الکل یا الکل چوب از تخریب چوب به دست می آید. این الکل بسیار مهم با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. زیرا مسائل گوناگونی می توانند؛ بر نرخ نهایی آن تاثیر بگذارند. بدون شک قیمت عمده خرید متانول از تولیدی آن، مناسب تر است.

قیمت عمده خرید متانول از تولیدی

مشاوره خرید متانول ویژه خریداران عمده

مشاوره خرید متانول ویژه خریداران عمدهدر مورد نحوه خرید متانول، باید گفت؛ که به طور کلی روش های خرید به دو دسته خرده و عمده تقسیم می شوند. از این رو مشاوره های ارائه شده برای خریداران عمده، متفاوت خواهد بود.

کلی ترین راهنمایی که در خصوص خرید عمده اتانول وجود دارد؛ مراجعه مستقیم به مراکز اصلی پخش می باشد. منظور، کارخانه های سازنده و نمایندگی های مجاز وابسته به آنهاست. علاوه بر این در حال حاضر سایت هایی وجود دارند؛ که بهترین مشاوره خرید متانول را ویژه خریداران عمده، ارائه می دهند.

قیمت خرید عمده متانول از نمایندگی

قیمت خرید عمده متانول از نمایندگیبا توجه به آنچه در بخش قبل گفته شد؛ قیمت خرید عمده متانول از نمایندگی آن، مناسب تر از بازار می باشد. زیرا در این حالت با قیمت عمده و فروش مستقیم محصول سر و کار داریم.

متانول صنعتی از مونورکسید کربن و هیدروژن تشکیل یافته است. این ماده را می توان مایعی بی رنگ با بوی نسبتاً تند و فراریت بالا تعریف نمود. انواع متانول پتروشیمی، کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارند. به عنوان مثال چند مورد از مصارف این محلول را در زیر آورده ایم:

  • تولید انواع چسب های صنعتی
  • ضد یخ ها
  • تولید رنگ و پلاستیک
  • ساخت مواد منفجره
  • انواع لامینت ها

بهترین مارک متانول برای خرید عمده

بهترین مارک متانول برای خرید عمدهبهترین مارک متانول برای خرید عمده کدام است؟ این سوالی است؛ که احتمالاً برای کسانی که قصد خرید این الکل به میزان بالا را دارند؛ پیش خواهد آمد.
برای جواب دادن به این سوال باید گفت؛ که در حال حاضر برندهای مختلفی به کار تولید متیل الکل می پردازند؛ که ممکن است؛ روش کار آنها با هم فرق کند. بنابراین هر یک از محصولات این حوزه ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. در نتیجه نام بردن از بهترین مارک متانول اندکی مشکل است.
اما راحت ترین راه جهت خرید عمده بهترین مارک متانول با قیمت مناسب، کمک گرفتن از سایت هایی است؛ که اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند.

عمده فروش های متانول در تهران

عمده فروش های متانول در تهرانفروش متانول در تهران به میزان بالایی رونق دارد. چرا که تهران از بزرگترین قطب های صنعتی ایران محسوب می شود. اغلب صاحبان صنایع برای تهیه این محصول به عمده فروش های تهران مراجعه می کنند. همچنین می توان از متانول شیراز نام برد؛ که به نوبه خود جایگاه ویژه ای یافته است.

لازم به ذکر است؛ که بخشی از بازار عمده فروشی های محلول های الکلی در تهران به متانول صادراتی اختصاص دارد؛ که محصولی درجه در حوزه خود می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

پتروشیمی

قیمت الکل متانول شیراز شفاف

قیمت الکل متانول شیراز که به صورت شفاف و دارای خلوص ۹۹ درصد (تحویل پتروشیمی) …

پاسخی بگذارید