کیمیا شیمی رازی
خانه / متانول / متانول صادراتی با قیمتی عالی در بازار تهران

متانول صادراتی با قیمتی عالی در بازار تهران

متانول یکی از ساده ترین انواع الکل می باشد که با نام هایی همچون متیل الکل و الکل چوب نیز شناخته می شود و مایعی بی رنگ و شفاف می باشد. متانول به عنوان یک محصول استراتژیک در صنایع مختلفف، کاربردهای فراوانی دارد. قیمت متانول از این جهت که بر روی قیمت نهایی محصولات تولیدی از این ماده تاثیر مستقیمی دارد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. متانول صادراتی نوع مرغوبی از متانول است که با کیفیت و قیمتی عالی برای مصرف در صنایع مختلف ، از بازار تهران، فروشگاه های اینترنتی و سایر مراکز عرضه این محصول قابل تهیه می باشد.متانول صادراتی با قیمتی عالی در بازار تهران

شرکت های عرضه کننده متانول صادراتی

شرکت های عرضه کننده متانول صادراتی متانول صادراتی یکی از محصولات مهم شرکت های پتروشیمی می‌باشد. گوناگونی مواد  مشتق شده از آن کاربردهای فراوان صنعتی دارند. متانول در تولید محصولاتی همچون :

 • چسب های صنعتی
 • تولید انواع حلال ها
 • ضدیخ ها
 • رنگ های صنعتی و ساختمانی
 • فرمالدئیدها
 • تخته سه لایی
 • تولید انواع پلاستیک ها

و سایر محصولات استفاده می شود. فروشندگان و عرضه کننده ها با توجه به نحوه خرید متانول (صادراتی و داخلی) آن را در بسته بندی های متفاوتی بنا به سفارش مشتری ارائه می کنند.

توجه به این نکته ضروری است که متانول سمی بوده و نوشیدن آن موجب نابینایی و حتی مرگ می شود و موقع جابجایی و کار کردن با آن حتما استفاده از ماسک و دستکش نباید فراموش شود.

متانول صادراتی در کجا تولید می شود؟

متانول صادراتی در کجا تولید می شود؟هم اکنون عمده محصول متانول صادراتی ایران توسط چهار مجتمع بزرگ پتروشیمی  :

 •  شیراز
 • زاگرس
 • فناوران
 • خارک

تولید می‌شود و یکی از بزرگترین مراکز تولید متانول جهان در کشورمان قرار دارد. 

شاید این سوال خیلی ها باشد که رتبه اول تا سوم تولید اتانول جهان متعلق به کدام کشورهاست ؟

کشورهای چین ، عربستان و ترینیداد به ترتیب بزرگترین تولید کننده گان این محصول هستند. 

با توجه به اینکه دانش فنی تولید اتانول دنیا ، در دست معدود شرکت های فرا ملیتی است، پژوهشگران و محققان کشورمان در شیراز با ساخت رآکتور نیمه صنعتی موفق به تولید متانول آزمایشگاهی و بومی سازی این فناوری شدند و متانول شیراز اولین محصول تولید شده با فناوری بومی کشور می باشد.

قیمت خرید عمده متانول صادراتی در ایران

قیمت خرید عمده متانول صادراتی در ایرانبه طور کلی قیمت هر محصول رابطه مستقیمی با نسبت عرضه به تقاضا دارد و در این بین متانول نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. 

خرید متانول به صورت عمده موجب کاهش هزینه های بسته بندی شده و در نهایت باعث می شود این فراورده با قیمت ارزان تر به دست تولید کننده برسد و در نهایت محصول نهایی با قیمت کمتری نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار ارائه شود. در حال حاضر عمده  متانول صنعتی تولیدی در ایران جهت عرضه به بازارهای صادراتی تولید می شود و تنها نزدیک ۵ درصد از متانول مصرف داخلی دارد.

بازار فروش متانول در تهران و استان ها

بازار فروش متانول در تهران و استان هاامروزه علاوه بر بازار سنتی فروش متانول در سطح تهران و سایر مراکز استان ها امکان خرید اینترنتی این محصول به صورت عمده و خرده فراهم است و خریداران می‌توانند جهت تهیه متانول مصرفی خود به این فروشگاه ها مراجعه و محصول خود را سفارش دهند. متانول صادراتی مرغوبترین متانول تولیدی است که از کیفیت ممتازی برخوردار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان بیگدلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129551426
شماره تلفن ثابت: 02128421426
پاسخگویی تلگرام: tejaratchemical@

مطلب پیشنهادی

پتروشیمی

قیمت الکل متانول شیراز شفاف

قیمت الکل متانول شیراز که به صورت شفاف و دارای خلوص ۹۹ درصد (تحویل پتروشیمی) …

پاسخی بگذارید